ekstremalna wyprawa pociągami :: 18 miast wojewódzkich :: 4 dni :: jeden bilet

PROMOCJA - każdy, kto na swoim blogu umieści link do NASZEGO BLOGA - może liczyć na to samo. Kontakt: rkpior@gazeta.pl

::18 miast wojewódzkich::

Kategorie: Wszystkie | Główna | Idea | Miejsca | Przygotowania | Relacja | Uczestnicy
RSS
środa, 14 czerwca 2006
Ekipa zwarta i gotowa.....  Startujemy.
Wyruszamy z Wrocławia w środę 14 czerwca wieczorem. Zwiedzimy WSZYSTKIE MIASTA WOJEWÓDZKIE. Powrócimy do Wrocławia po 4 dniach (w niedzielę 18 czerwca) - także wieczorem.
sobota, 25 marca 2006
Objedziemy całą Polskę wzdłuż i wszerz!!!

ostatnia aktualizacja: 13 czerwca 2006

Celem naszej wyprawy jest odwiedzenie WSZYSTKICH miast wojewódzkich pociągiem. Zrobimy to w ciągu 4 dni. Korzystając tylko z JEDNEGO biletu.

NOWOŚCI!!
W kategorii IDEA nowy, jeszcze ciepły esej Tęsiora dotyczący skrajnie niezrozumiałej polityki spółek PKP i samorządów, które rokrocznie likwidują kilkaset kilometrów potencjalnie użytecznych połączeń kolejowych. Podbój Korony Polski jako manifestacja!


MIEJSCA

Obecny podział administracyjny kraju wyróżnia 16 województw. Województwa
kujawsko-pomorskie
i lubuskie posiadają po dwie stolice. Wszystkich miast tzw. wojewódzkich mamy więc w Polsce 18. Wszystkie opisane są w kategorii MIEJSCA.


PRZYGOTOWANIA

Zanim Podbój dojdzie do skutku musimy się spakować. Musimy przygotować apteczkę i puszki z mielonką. Nie możemy zapomnieć o zgrubnym planie podróży, maskotkach i gadżetach. O wzlotach i upadkach w trakcie pakowania poczytacie na bieżąco w kategorii PRZYGOTOWANIA.


UCZESTNICY

Na wyprawę wybiera się szóstka starannie dobranych uczestników. Każdy z nas napisał o sobie parę słów. Skąd się wziął? Gdzie mieszka? Co sądzi o podróżach? Informacje o wszystkich członkach ekipy (wraz ze zdjęciami) znajdzieice w kategorii UCZESTNICY.


Zachęcamy do częstego odwiedzania tego bloga. Zawsze dowiecie się czegoś ciekawego!!!
miasta wojewódzkie Polska Podbój Korony Korona Polski Podboju Podboje PKP Polskie Koleje Państwowe bilet bilety wyprawa akcja idea Wrocław Białystok Kraków Toruń Zielona Góra Gorzów Wielkopolski Bydgoszcz Wikipedia Wikipedii vlepki Olsztyn Lublin Kielce Szczecin Poznań Warszawa stolica województwo Rzeszów Łódź Gdańsk